MOONS OTOMOTİV

Firmamız 2021 yılının son çeyreğinde İstanbul’da kurulmuştur. Faaliyete başladığımız günden bu yana 12 farklı ülkeye ihracat yapmakta ve 22 farklı müşteriye hizmet vermekteyiz. Ürün gruplarımız ağır vasıta ekipmanları ve ticari araçların yedek parçalarından oluşmaktadır. Özellikle Asya’da etkin bir şekilde rol olan firmamız müşterilerinin yedek parça ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına her türlü hizmeti sağlamaktadır.

15+ YILLIK DENEYİM

Dünya çapındaki yurt dışı bağlantılarımızla yanınızdayız.

Temel prensip ve sloganımızın
"EN DOĞRU, EN HIZLI ÇÖZÜM"

ONE SPARE PARTS markamız ile yılların vermiş olduğu tecrübemize dayanarak müşteri memnuniyetine odaklanıp, kısa sürede sektörün öncü firmaları arasında yer almak ve piyasaya yön veren bir şirket haline gelebilmek temel hedefimizdir.

HIZLI ÇÖZÜM 100%
GÜVENİLİRLİK 100%
ÜSTÜN KALİTE 100%

Çıktığımız bu yolda müşterilerimizin memnuniyet ve menfaatleri, kısa vadeli yüksek karlardan daha ön plandadır. Müşterilerimiz ile aktif diyaloglar ile sorunları anında ve müşterilerimizin menfaatleri çerçevesinde çözmek en büyük amacımızdır.

Yurtiçi ve yurtdışındaki değerli müşterilerimizin çıkmış olduğumuz bu uzun yolculukta bize güvenerek yanımızda olmalarını görmek bir şeyleri doğru yaptığımızın göstergesi olarak görüp mutluluk ve onur duymaktayız.

15 Yıllık Tecrübe


One Spare Parts

15 yıla yakın otomotiv sektöründeki iç ve dış ticaret tecrübelerimiz ile 2021 yılında firmamızın temellerini Moons Otomotiv Tic. Ltd. Şti olarak İstanbul’da atmış bulunmaktayız. ONE SPARE PARTS markamız ile en iyi ürünleri; hızlı ve uygun fiyatlarla müşterilerimize sunmak için tüm bilgi ve birikimimizi kullanmak adına büyük bir çaba gösteriyoruz.