MOONS OTOMOTİV HİZMETLERİMİZ

ONE SPARE PARTS markamız ile yılların vermiş olduğu tecrübemize dayanarak müşteri memnuniyetine odaklanıp, kısa sürede sektörün öncü firmaları arasında yer almak ve piyasaya yön veren bir şirket haline gelebilmek temel hedefimizdir. Hedefimize ulaşabilmek adına siz değerli müşterilerimize sorunlarla değil her zaman en hızlı çözümlerle gelmekteyiz.

Temel prensip ve sloganımızın ‘’EN DOĞRU, EN HIZLI ÇÖZÜM’’ olduğunu belirtmek isteriz.

FİYATLANDIRMA

Müşterilerimizden gelen telepleri doğru ve hızlı şekilde en uygun referanslarla tespit edip uygun fiyatlar ile teklifimizi sunuyoruz.

SİPARİŞ TEDARİĞİ

Müşterilermizden gelen sipiarişleri hızlı ve en doğru şekilde tedariğini sağlayarak sevkiyat sürecini maksimum şekilde hızlandırıyoruz.

AMBALAJ VE PAKETLEME

Ürünlerimizi özenle görsel,kalite ve güvenilir olacak şekilde ambalajlarını sağlayıp sevk etmeye hazır ediyoruz.

HIZLI OPERASYON

Tüm süreci hızlı ve doğru şekilde gerçekleştirip ürünlerin müşterilerimize ulaşmasını sağlamak için gayret gösteriyoruz.

15 Yıllık Tecrübe


One Spare Parts

15 yıla yakın otomotiv sektöründeki iç ve dış ticaret tecrübelerimiz ile 2021 yılında firmamızın temellerini Moons Otomotiv Tic. Ltd. Şti olarak İstanbul’da atmış bulunmaktayız. ONE SPARE PARTS markamız ile en iyi ürünleri; hızlı ve uygun fiyatlarla müşterilerimize sunmak için tüm bilgi ve birikimimizi kullanmak adına büyük bir çaba gösteriyoruz.